Historie značky Ripani sahá do roku 1967, kdy její zakladatel Aldo Ripani dokázal svou snahou spolu s tradičním a poctivým italským řemeslem, vytvořit po desetiletí fungující firmu, jejíž cílem je tvořit vysoce kvalitní kožené kabelky a doplňky. Dnes již třetí generace této rodinné firmy řídí úspěšnou společnost hrdě prezentující luxusní produkty vyráběné v Itálii.

Kůže, které společnost Ripani používá k výrobě svých produktů jsou pečlivě vybírány z garantovaných dodavateliů v souladu s nejpřísnějšími evropskými a mezinárodními předpisy. Dokonce i použité doplňky (přezky, cvočky atd.) jsou zcela hypoalergenní a získané ekologicky udržitelnými procesy.


Kabelky Ripani můžete najít ve více než 130 obchodech po celé Itálii a ve Flagship Store v San Benedetto del Tronto. Ripani je zastoupena v zahraničí ve více než 300 obchodech díky spolupráci s prestižními showroomy, distributory a obchodními řetězci po celém světě. Společnost se také neustále účastní významných mezinárodních veletrhů v Evropě a Asii, aby představila nové kolekce distributorům a maloobchodníkům s neustálým růstem na mezinárodních trzích.